Imbir 3 miesięczny kot kangur :)

1,00 zł

inne


Imbir Nowy Dwór Mazowiecki, miesięczny Nowy Dwór Mazowiecki, kangur Nowy Dwór Mazowiecki

kot Nowy Dwór Mazowiecki, imbir Nowy Dwór Mazowiecki, adopcja Nowy Dwór Mazowiecki, kotek Nowy Dwór Mazowiecki, kocur Nowy Dwór Mazowiecki

Szczecin i województwo

Witamy

Przedstawiamy Imbira. Cudownego 3 miesięcznego młodzieńca.
Więcej zdjęć niebawem.

Imbirek został uratowany wraz z rodziną, która ma już dobre domy.
.
Kocio jest zdrowy, zaszczepiony, porządnie odrobaczony i zabezpieczony przed insektami.
Kocurek ma cudny charakter, mruczy jak mały traktorek jak tylko zobaczy człowieka.
Imbirek z dziecięcą euforią wynajduje codzień nowe zabawy. Uwielbia się bawić wszystkim co mu podejdzie pod łapki włączając w to rolkę papieru toaletowego :)
Potrafi skakać jak mały kangur , skacze bo widzi pająka, skacze bo nasz palec się rusza, skacze nawet na widok poruszającej się kartki papieru :) Z ogromną radością wskakuje na kolana i by przytulać się bez opamiętania. Skacze jak kangurek...również na plecy, w celu znalezienia wygodnego miejsca przy głowie, by odpocząć chwilkę przed następną porcją zabawy i podskoków. Wtula się wtedy rozkosznie w policzek i mruczy głośno do ucha :)
Kocurek jest bardzo towarzyski i przyjazny. Jest to stu procentowy słodziak o jakim każdy marzy.

Imbirek jest niesamowicie energicznym i pozytywnym stworzonkiem!
Cieszy się życiem i nie wraca do tego co było...do złych chwil, kiedy wraz z rodziną marzł w krzakach, gdy jego jedynym domem i schronieniem była tuja, w której się ukrywał przed zimnem, gdy jadł tylko to, co mama zdołała zdobyć do jedzenia. Wtedy nie myślał o zabawie tylko o przetrwaniu. Oddaliśmy mu beztroskie dzieciństwo, teraz może nadrobić stracony czas! I korzysta z tego, codzień ciesząc się z życia!!!

Dla Imbirka szukamy domu niewychodzącego bezpiecznego. W kwestiach zabezpieczeń domu lub całej posesji doradzamy od a do z. Szukamy domu, który poświęci mu dużo uwagi i czasu na wspólną zabawę, bo bardzo tego potrzebuje. Mile widziany dom z młodym kotem do towarzystwa :)

Oczywiście obowiązuje umowa adopcyjna.

Dzwoń
Imbirek czeka


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 342

nr ogłoszenia: 22451